سمعک اتیکن

سمعک اتیکن، برای کسانی که می خواهند سمعک را به آسانی در پشت گوش یا داخل گوش پنهان کنند مناسب است و یکی از دلایل عملکرد با دوام سمعک های اتیکن تلاش برای بالاترین استاندارد کیفی ممکن است.

ما در سمعک اتیکن ابتدا به مغز می اندیشیم که این نگرش جدید است و سمعک ها بر قابلیت شنیده شدن فرکانس ها(دستگاه اندازه گیری تکرار اتفاقات در واحد زمان) در افراد کم شنوا تمرکز دارند.


ویژگی های سمعک اتیکن


1-سمعک های اتیکن دارای دو سال گارانتی بین المللی می باشد که در صورت خراب شدن سمعک، سمعک به صورت کامل پس گرفته و سمعک جدید تحویل بیمار می شود.
2-سمعک های اتیکن جدا از تکنولوژی از کیفیت صدای عالی برخوردارند که تمام بیماران رضایت کامل را از این سمعک دارند.
3-سمعک های اتیکن دارای تکنولوژی هوشمند سمعک، ارتباط دو گوشی، برنامه درک بهتر گفتار و دارای قوی ترین سمعک های پشت گوشی می باشند.


برخی از انواع سمعک اتیکن


1-سمعکopen: خلاقانه ترین سمعک اتیکن به شمار می آید که کل گفتگوها را کنترل می کند و بهترین نسبت درک گفتار را فراهم می آورد.
2-سمعک آلتا2: این سمعک مناسب برای افراد کم شنوایی شدید تا عمیق است و سیستم پیشرفته ای برای ارتباط بهتر با موزیک، کامپیوتر و... قرار دارد.
3-سمعک اتیک اینتیگا: این نوع سمعک دارای تراشه پردازش صوتی با سرعت بالا و فناوری بی سیم است که از دستگاه های کوچک گیرنده در گوش با کارایی بالا است.
4-سمعک داینامو: این سمعک برای کم شنوایی های شدید و عمیق مناسب است و برای کیفیت صدا، راحتی شنیداری و شخصی سازی بیشتر است.


نتیجه گیری


سمعک های اتیکن در هفت رنگ در بازار وجود دارد و به مغز کمک می کند طیف کاملی از صداها را دریافت کند و قابلیت بیست و چهار ساعته دارد و امکان ویدئو چت را به فرد می دهد.