فروشگاه دانشجویی کمیاب نت

فروشگاه تخصصی فروش مقاله , فایل , پروژه و تحقیق دانشجویی

فروش با تخفیف 47000 مقاله دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

توجه : اگربرای خرید محصولات ما ، آدرس ایمیل ندارید میتوانید ایمیل مدیر فروشگاه را به آدرس kamyabnet.ir@gmail.com وارد کرده و با شماره تلفنتان برای خرید محصول مورد نظر اقدام کنید. ............................................................................................................................................... در صورت بروز مشکل میتوانید با شماره پشتیبانی فروشگاه ما در تلگرام با شماره 09906714989 یا با آیدی تلگرام Kamyabnetir@ ارتباط برقرار کنید. ............................................................................................................................................... برای خرید عمده تحقیق و مقاله دانشجویی به سایت کمیاب وب مراجعه کنید. www.kamyabweb.ir

تحقیق پاورپوینت نماز

تحقیق پاورپوینت نماز

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : PowerPoint
نوع فایل .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید 22اسلاید

 متن نمونه:

فهرست مطالب:
نمازهای واجب
وقت نماز
احکام وقت نماز
نمازهای نافله
احکام قبله

نماز یک بار بر دوش انسان نیست ، بلکه یک لطف و یک دریچه است.
جوانان عزیز ، دقایق معدود نماز را فقط برای نماز بگذارند و در طول نماز ، تا آن جا که می توانند ، با تمرکز و حضور قلب ، مایه زندگی بخش ذکر و تضرع را برای جان و دل نیازمند خویش تأمین کنند.

احکام قبله:
1-کسی که باید نشسته نماز بخواند ، اگر نمی تواند به طوری معمول بنشیند و در موقع نشستن ، کف پاها را به زمین می گذارد ، باید در موقع نماز صورت و سینه و شکم او رو به قبله باشد و لازم نیست ساق پای او رو به قبله باشد.
2- کسی که نمی تواند نشسته بخواند، باید در حال نماز به پهلوی راست طوری بخوابد که جلوی بدن او رو به قبله باشد و اگر ممکن نیست باید به پهلوی چپ طوری بخوابد که جلوی بدن او رو به قبله باشد و اگر این را هم نتواند باید به پشت بخوابد به طوری که کف پای او رو به قبله باشد.
3-نماز مستحبی را می شود در حال راه رفتن و سواری خواند و اگر انسان در این دو حال نماز مستحبی بخواند لازم نیست روبه قبله باشد.
4-کسی که می خواهد نماز بخواند باید برای پیدا کردن قبله کوشش نماید تا یقین کند قبله کدام طرف است.
5- خانه کعبه که در مکه معظمه می باشد قبله است و باید روبروی آن نماز خواند ولی کسی که دور است  اگر طوری بایستد که بگویند رو به قبله نماز می خواند کافی است.
6- همچنین کار هایی مانند سر بریدن حیوانات ، باید رو به قبله انجام گیرد.
7- کسی که نماز واجب را ایستاده می خواند باید طوری بایستد که بگویند رو به قبله ایستاده و لازم نیست زانوهای او و نوک پای او هم رو به قبله باشد.

 
 

 پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,600 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
namaz_1767389_3665.zip1.4 MB